Obserwuj

Praca Francja - Mechanik samochodowy

Katowice, Śląskie, Śródmieście Dodane o 08:47, 12 marca 2019, ID ogłoszenia: 517366432

Agencja Pracy Solanum Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, poszukuje pracownika dla swojego zagranicznego klienta na stanowisko: Mechanik samochodowy

Praca na terenie Francji, Creutzwald, okolice Metz
Praca od zaraz. Umowa na czas określony minimum 6 miesięcy (obowiązuje miesięczny okres próbny)

Opis stanowiska:
wykonywanie napraw hamulców
wymiana oleju
wymiana opon

wymiana pasków rozrządu, sprzęgła, silnika, uszczelek głowicy

Wymagania:
5-letnie doświadczenie zawodowe

Oferujemy:
umowę o pracę
zarobki: 14,40 €/H brutto
czas pracy: 39 H/tygodniowo, możliwość nadgodzin
zakwaterowanie: pokoje jednoosobowe - 175,00 € za osobę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie Cv.
Kontakt telefoniczny 606 - pokaż numer telefonu - od pn. do pt. w godzinach 9:00 do 17:00.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika SOLANUM Sp. z o.o.

Katowice, Śląskie, Śródmieście

Pokaż na mapie