Praca dla mężczyzn- Stolarz, operator maszyn stolarskich

2 600 - 3 500 zł/mies.

Doświadczenie w pracy mile widziane. Dla osób bez doświadczenia w branży możliwość przyuczenia. Stawka od 13 zl na godzina na rękę ( Stawka uzależniona od umiejętności pracownika). Możliwość wykonywania nadgodzin, oraz pracy w soboty. Premie za frekwencje w pracy oraz inne.

Zakres obowiązków:

· Wykonywanie powierzonych czynności produkcyjnych - obróbka drewna, obsługa maszyn stoalrskich

· Obsługa powierzonego stanowiska pracy z zachowaniem zasad BHP oraz PPOŻ

· Kontrola ilościowo-jakościowa wykonywanych lub obrabianych elementów/produktów

· Współpraca z zespołem pracowników zmiany produkcyjnej

Wymagania:

· Zaangażowanie w powierzone obowiązki

· Samodzielność, sumienność, kreatywność, ambicja

· Otwartość na zmiany i proces ciągłego usprawniania procesów

Oferujemy:

· Satysfakcjonujące wynagrodzenie początkowe

· Trzymiesięczny okres wdrożeniowy z gwarancją stałego wynagrodzenia

· Pracę w stale rozwijającej się firmie produkcyjnej

· Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu

Zakład produkcyjny : Manasterz 110 A 37-522 Wiązownica

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji prosimy kierować pod adresem e-mail

Ogłoszenie dodane z darmowej aplikacji OLX.pl dostępnej
na Androida oraz iPhone'a
  • Dodane z telefonu o 11:24, 7 lipca 2020
  • Wyświetleń:3456
  • ID ogłoszenia: 611282271

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Sieniawa, przeworski, Podkarpackie

O firmie
PRODUCENT BLATÓW DREWNIANYCH KLEJONYCH Z DREWNA LITEGO ORAZ BLATÓW DĘBOWYCH PREMIUM
Od wielu lat jesteśmy producentem blatów drewnianych, a nasza oferta to wynik pasji, wiedzy, ale i szacunku do tego szlachetnego materiału. Nasze blaty drewniane produkujemy z naturalnego drewna dębowego, gdyż gatunek ten doskonale nadaje się na blaty wykorzystywane w kuchni - jest niezwykle trwały i wytrzymały. Pozwala on również uzyskać ponadczasowy efekt pasujący do różnych wnętrz.
Jako doświadczony producent blatów dębowych wiemy, że podczas produkcji i obróbki materiału ważny jest jej każdy etap – od początku do końca. Naszym atutem są m.in. wykwalifikowani pracownicy i nowoczesne zaplecze techniczne, które pozwala nam mieć pewność, że oddajemy w Państwa ręce piękny i trwały produkt, który posłuży i będzie cieszył oko na długie lata.
Dzięki wielu wariantom kolorystycznym nasze blaty drewniane wykończone powierzchnią Long Life będą pasowały zarówno do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, retro czy rustykalnych. Postaw na doświadczonego producenta blatów drewnianych i wybierz produkt najwyższej jakości – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dzięki wielu wariantom kolorystycznym nasze blaty drewniane wykończone powierzchnią Long Life będą pasowały zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych, retro, rustykalnych.
czytaj więcej