To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Olsztyn.

Praca biurowa - jednozmianowa

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie Dodane o 10:56, 31 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 492007504
2 250 - 4 000 zł/mies.

Oferujemy:

-Umowe o pracę

- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30

- Atrakcyjną comiesięczną premie uzależniona od wyników sprzedażowych

- Prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

- Przyjazny i pomocny zespół, wyjazdy oraz spotkania integracyjne

Opis stanowiska:

-Aktywna sprzedaż jednego z produktów ubezpieczeniowych dla klientów banku - połączenia wychodzące

-Odbieranie połączeń przychodzących i udzielanie odpowiedzi na zapytania klienta dotyczące produktu

- Realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych

Wymagania:

- Komunikatywność i pozytywne nastawienie

- Motywacja do osiągania celów sprzedażowych

- Umiejętność współpracy w zespole

- Zorganizowanie i umiejętność pracy pod presja czasu

- Min. średnie wykształcenie

- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

Wyświetleń:6241
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Joanna

Pracownik biurowy w dziale Back Office

Administracja biurowa

10 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika