Obserwuj

Praca ,,Biedronka'' Żórawina 3000 zł brutto (bez doświadczenia)

Żórawina, wrocławski, Dolnośląskie Dodane o 21:21, 17 października 2018, ID ogłoszenia: 487750548

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Wymagania:
- gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),
- gotowość do pracy fizycznej,
- rzetelność i uczciwość,
- łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:
- umowę o pracę bez okresu próbnego,
- wymiar etatu dopasowany do twoich potrzeb,
- atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia i nagroda roczna,
- wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków),
- paczki na dzień dziecka,
- bony i paczki na święta,
- program pożyczek i zapomóg,
- kartę Multisport,
- możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej  i ubezpieczenie na życie,
- pakiet szkoleń.

Poznaj cały pakiet korzyści: http://karierawjm.pl/poznaj-nas/korzysci/

Zadzwoń pod nr tel.: 728 - pokaż numer telefonu - i dołącz do zespołu!

Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Jeronimo Martins Polska SA

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Jeronimo Martins to międzynarodowa grupa wywodząca się z Portugalii. Specjalizujemy się w dystrybucji i produkcji żywności. Jesteśmy obecni w trzech krajach: Portugalii, Polsce i Kolumbii.
... czytaj więcej