To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Programista w Warszawa.

Poszukiwany Programista PHP - Fullstack

Prężnie rozwijająca się firma RSOnline Sp. z o.o. zajmująca się zagadnieniami z dziedziny iT i ISP poszukuje programisty.

Co istotne dopiero tworzymy dział Developmentu w naszej firmie, więc osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie mogła zaprojektować sposób funkcjonowania działu, oraz zestaw aplikacji w oparciu o który będziemy działać. Daje to wspaniałe możliwości dostosowania środowiska pod siebie, aby praca sprawiała przyjemność a nie przymus. Planujemy aby dział na początku składał się z dwóch osób.

Wymagania

•  Doświadczenie pozwalające działać na stanowisku Fullstack

•  Zmysł estetyczny

   •      Znajomość języka angielskiego

   •      Doświadczenie w pracy z PHP, HTML5, CSS3, MySQL, JavaScript / jQuery

   •      Znajomość Git lub pochodnych

Mile widziane

   •      Znajomość przynajmniej jednej z bibliotek VueJS/ ReactJS/ AngularJS / Bootstrap

   •      Znajomość wzorców projektowych, OOP, std PSR

   •      Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

   •      Wiedza z zakresu administracji serwerami (Linux/windows)

   •      Wiedza z zakresu sieci TCP/IP

Obowiązki

(Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za)

•  Rozwój nowych funkcjonalności aplikacji oraz tworzeniem od podstaw innowacyjnych projektów

•  Projektowaniem i wdrażaniem oprogramowania w oparciu o specyfikacje wymagań

•  Analizowaniem błędów w istniejących aplikacjach i wdrażaniem poprawek.

•  Tworzenie i wdrażanie nowych aplikacji i modułów

   •      Doradztwo w doborze rozwiązania dla danego projektu

   •      Działanie w zależności od miesiąca zarówno jako Frontend i Backend Developer

   •      Bezpośredni kontakt z klientami (w razie potrzeby)

Oferujemy

   •      Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

   •      Pracę w międzynarodowym zgranym zespole

   •      Brak podejścia korporacyjnego typu szef<->pracownik

   •      Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów

   •      Pracę w dużym i nowoczesnym biurze na Warszawskich Bielanach

   •      Bonusy w zależności od ustaleń: kartę Multisport, samochód służbowy, telefon, komputer

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, oraz oczekiwania finansowe.

Na CV prosimy umieścić dopisek: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r."

  • Dodane o 23:08, 16 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:605
  • ID ogłoszenia: 621488996

Ogłoszenia użytkownika Rafał