Obserwuj

Pomocnik operatora produkcji w Czechowicach-Dziedzicach

Czechowice-Dziedzice, bielski, Śląskie Dodane o 16:11, 6 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499094346
Interkadra - jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Aktualnie dla naszego Klienta, produkującego układy kierownicze, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:
pomocnik operatora produkcji

Oferta pracy tymczasowej

Lokalizacja: Czechowice- Dziedzice ul. Słowackiego

Obowiązki:
- obsługa maszyn
- montaż elementów i prace manualne
- wstępna kontrola jakości
- praca w grupie

Wymagania:
- chęci do pracy
- dobry wzrok
- dyspozycyjność
- siła fizyczna
- odpowiedzialność i cierpliwość

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, docelowo przejście pod firmę
- stawkę podstawową + premie frekwencyjną+ inne dodatki
- możliwość zdobycia doświadczenia
W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Nastazja Szantula-Galeja

Brak zdjęcia

Pracownik magazynu

Magazynier

wczoraj
14:45

Kasjer/Sprzedawca

Kasjer / ekspedient

2 gru

Sprzedawca na stoisku z karpiem

2 gru

od 18 zł/godz.do 20 zł/godz.

2 gru

od 19 zł/godz.do 21 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 600 - 3 000 zł/mies.

Czechowice-Dziedzice, bielski, Śląskie

Pokaż na mapie