Obserwuj

Pomoc kucharza - szkolenia - stała praca - Wół i spółka

Lębork, lęborski, Pomorskie Dodane o 12:47, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499243242
Proponujemy pracę w zaangażowanej lokalnie, rozwijającej się marce o wysokim szczeblu organizacji i nienagannej reputacji.
Na codzień korzystamy z nowych technologii i najnowszych trendów w sektorze usług gastronomicznych.

Zatrudnimy pomocnika kucharza do stałej pracy i zdobycia dalszych kwalifikacji (umowa o pracę - lub jeśli wolisz, inna forma zatrudnienia do ustalenia).
Godziny - raczej popołudniowe (do ustalenia)
Podana kwota brutto zależna jest od ilości przepracowanych godzin.
Oszacowanie dla średniej ilości na tym stanowisku w naszej firmie.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem i umiejętnościami,
- Posiłki pracownicze za symboliczne kwoty,
- Stały rabat 50% na całe menu dla siebie i osoby towarzyszącej poza pracą,
- 50% rabat na karnety w Agoga Gym - partnerskim klubie sportowym
- Elastyczny grafik pracy,
- Wypłaty wypłacane punktualnie, gotówką w systemie tygodniówek lub dniówek w razie potrzeby,
- Pracę w przyjaznej, zmotywowanej załodze,
- Możliwość rozwoju lub zdobycia wiedzy według wybranej ścieżki kariery,

Wymagania:
-umiejętność pracy w zespole
-punktualność i sumienność
-książeczka Sanepid
- Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
-pomoc kucharzom w bieżących czynnościach
-produkcja półproduktów
-dbanie o stan kuchni i przestrzeganie standardów
-utrzymanie czystości w kuchni i na zmywaku
-nauka technik kucharskich pod okiem mentora

Prosimy o wysyłanie CV przez wiadomość tutaj - przez OLX lub o wizytę osobistą w restauracji Wół i spółka, ul. Czołgistów 30a.
W razie braku CV proszę opisać siebie i swoje doświadczenie oraz zostawić dane kontaktowe.
Zastrzegamy możliwośc kontaktu z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Natalia

3 000 - 5 000 zł/mies.

Lębork, lęborski, Pomorskie

Pokaż na mapie