To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Łomnica.

POLOmarket Łomnica zatrudni zastępcę kierownika

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

Zadania:

•            organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sklepu,

•            zapewnienie przestrzegania zasad standardów pracy,

•            budowanie właściwego wizerunku firmy w oczach klientów,

•            zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu,

•            dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towaru,

•            praca na sali sprzedaży.

Wymagania:

•            wykształcenia minimum średniego,

•            doświadczenia w branży spożywczej,

•            zdolności przewodzenia grupie ludzi,

•            dyspozycyjności,

•            dobrej znajomości pakietu Office.

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia:

•            stabilne zatrudnienie - umowę o pracę bez okresu próbnego

•            atrakcyjne wynagrodzenie + system motywacyjny + system premiowy

•            pakiety socjalne - prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

•            zniżkowe karty pracownicze

•            bony na święta dla Pracowników

•            wyprawki dla pierwszoklasistów

•            jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego - najlepszym Pracownikom, zapewniamy możliwość awansu na stanowisku Kierownika Regionu

•            pakiety szkoleń wewnętrznych

•            pracę z ludźmi z pasją i świetną atmosferą

•            wyzwania i możliwość samorealizacji

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ZAŁĄCZ SWOJE CV !

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

  • Dodane o 13:23, 26 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:215
  • ID ogłoszenia: 620724861

Ogłoszenia użytkownika POLOmarket