PILNE: POMOC dla OPIEKUNA do opieki dzieci od 1 do lat 3 (ŚWIĘCICE)

17 - 18 zł/mies.

"Akademia Pod Aniołkami" do punktu w Święcicach (gmina Ożarów Mazowiecki) zatrudni osobę do pomocy (wsparcia) dla Opiekuna dziennego do opieki dzieci do lat 3. (www.podaniolkami.pl)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Do zadań pomocy dla dziennego opiekuna należy w szczególności:

- zagwarantowanie właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka

- pomoc w prowadzeniu zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka, właściwych do wieku dziecka.

- wykonywanie codziennych czynności higieniczno-opiekuńczych związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.

DOŚWIADCZENIE: Praca z dziećmi. Nie jest wymagany certyfikat Opiekuna Dziennego (certyfikat oczywiście będzie atutem).

OFERUJEMY: Umowę po odbyciu okresu próbnego, godne wynagrodzenie oraz bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy.

  • Dodane o 17:36, 2 lipca 2020
  • Wyświetleń:645
  • ID ogłoszenia: 613424243

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Błonie, warszawski zachodni, Mazowieckie

Ogłoszenia użytkownika Agnieszka Link