Obserwuj

Piekarnia PUTKA zatrudni Pracownika Biurowego

Jawczyce, warszawski zachodni, Mazowieckie Dodane o 08:52, 7 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493071909

Piekarnie Cukiernie Putka to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie mazowieckim. To firma rodzinna o korzeniach rzemieślniczych i 100-letniej historii. W swojej działalności łączy tradycję z nowoczesnością, aby codziennie dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości. Obecnie Putka posiada trzy zakłady produkcyjne, ponad 120 piekarni własnych i prawie 30 piekarni patronackich na terenie Warszawy i okolic, a także w Łodzi. Więcej informacji o firmie na stronie https://www.putka.pl/.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:
Pracownik Biurowy
Miejsce pracy: Jawczyce/ Ożarów Mazowiecki

ZADANIA:
• Dbanie o właściwy wizerunek firmy;
• Przyjmowanie zamówień;
• Rozliczanie kierowców;
• Wystawianie faktur oraz korekt
• Obsługa telefoniczna i mailowa;
• Współpraca ze wszystkimi działami firmy;

WYMAGANIA:
• Wykształcenie min. średnie ;
• Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);
• Dokładność i sumienność;
• Wysoka kultura osobista;
• Umiejętność organizacji pracy własnej.
• Komunikatywność;

OFERUJEMY:
• Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji i rozpoznawalnej marce;
• Zatrudnienie na umowę o pracę;
• Bogaty pakiet socjalny
• Możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV
W treści aplikacji lub CV prosimy umieścić klauzulę:
„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. sp.k. w celu realizacji procesu rekrutacji.”
W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę:
„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”
Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem https://www.putka.pl/upload/przetwarzanie_danych_putka.pdf
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Anna

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Jawczyce, warszawski zachodni, Mazowieckie

Pokaż na mapie