Obserwuj

Pakowanie odzieży - lekka praca w Strykowie

Brzeziny, brzeziński, Łódzkie Dodane o 11:12, 9 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 498679304

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy.

Obecnie w związku z otwarciem nowej lokalizacji oraz budowaniem zespołu poszukujemy osób do pracy przy komisjonowaniu oraz pakowaniu odzieży.

Oferujemy:
* Umowę o pracę (nie przez agencję)
* Darmowy dojazd dla pracowników
* Lekką pracę przy pakowaniu odzieży
* Stabilne zatrudnienie
* Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
* Pracę w systemie 2 zmianowym ( 6-14 ;14-22), w okresie wyprzedaży możliwe wprowadzenie zmiany nocnej
* Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, darmowy posiłek, ZFŚS)

Zadania:
* Kompletowanie zamówień
* Komisjonowanie i pakowanie spersonalizowanych przesyłek (odzież i akcesoria)
* Udział w pracach inwentaryzacyjnych
* Współpraca z magazynem oraz innymi działami firmy

Oczekiwania:
* Dokładność
* Dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku oraz max 2 weekendy w miesiącu)

Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arvato Polska Sp. z o.o., Oddział Arvato services Polska w Plewiskach, ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska k. Poznania, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Patrycja

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Brzeziny, brzeziński, Łódzkie

Pokaż na mapie