To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Chrzanów.

Pakowaczka - Zabierzów - ZAPEWNIONY TRANSPORT

Chrzanów, chrzanowski, Małopolskie Dodane o 14:27, 23 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 524080072
Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
PAKOWACZKI

Miejsce pracy: Zabierzów (zapewniony transport)

Główne obowiązki:

- pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
- chęci do pracy,
- dokładność

Oferujemy:

- zapewniony transport do pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- umowa zlecenie lub umowa o pracę tymczasową,
- możliwość długotrwałej współpracy,
- pracę "od zaraz"

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny: 696 - pokaż numer telefonu - .

Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków.
Wyświetleń:331
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PLUS KADRA Sp. z o.o.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika