To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Mysłowice.

Operator wózka wysokiego składu

Mysłowice, Śląskie Dodane o 23:11, 16 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 520641342
Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarza innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
* Praca na magazynach żywnościowych;
* Praca na wózkach wysokiego składu (wózki boczne);
* Przeprowadzanie destokażu/stokażu towarów w wyznaczonych strefach;
* Kontrola jakościowa składowanych palet.

Od kandydatów oczekujemy:
* Uprawnień do prowadzenia wózków - wydanych przez UDT
* Posiadania ksiażeczki sanepidowskiej
* Doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane
* Gotowości do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
* Stawkę godzinową 19 zł brutto/h + premia
* Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
* Pakiet benefitów

Kontakt:
508 - pokaż numer telefonu -

Administratorem danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower, ul. Gwiaździsta 66. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółki zależne i powiązane z Work Service S.A. administratorami danych osobowych są również: Finance Care Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Industry Personnel Services Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Krajowe Centrum Pracy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Sellpro Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14; Work Service International Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66. Dane przetwarzane są przez administratorów w celach: rekrutacji / zatrudnienia/ udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania umowy lub/i nawiązania kontaktu. Każdy ma prawo do wglądu w swoje dane oraz by je poprawiać. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Jeśli wyraziłeś dobrowolną zgodę na marketing i przesyłanie ich na email Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji o nowościach, produktach i usługach oferowanych przez administratora danych. W każdym momencie możesz wycofać swoją zgodę.
Wyświetleń:320
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Sylwester Grochal

Pracownik biurowy/ 15 zł brutto/h

Administracja biurowa

12 maj

12 maj

Pracownik Produkcji

Produkcja

11 maj

od 2 450 zł/mies.do 2 650 zł/mies.

od 3 300 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika