To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Tarnów.

Operator Wózka Widłowego - Tarnów

Tarnów, Małopolskie Dodane o 15:32, 8 marca 2019, ID ogłoszenia: 511927106

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Tarnów

Główne zadania na stanowisku:

  • dowóz komponentów do uruchomionych zleceń,
  • zdawanie jednostek paletowych z półproduktem lub wyrobem gotowym do magazynu,
  • zabezpieczanie transportowanych komponentów przed zniszczeniem i uszkodzeniem.

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania,
  • gotowość do pracy w mikroklimacie zmiennym (magazyn suchy, chłodzony, mroźnia),
  • gotowość do pracy w 3-zmianowym systemie czasu pracy.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do świąt i inne.

Spółka zatrudniająca: Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego "FRITAR" S.A. w Tarnowie, 33-102 Tarnów, ul. Sadowa 29

Wyświetleń:613
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

Brak zdjęcia

Kierowca kat. B i/lub C (Łódź)

Kierowca / kurier

25 lut

Kierowca kat. C - Bielsko-Biała

11 mar

Magazynier - Sochaczew

Magazynier

25 lut

Magazynier - Lublin

Magazynier

25 lut

Magazynier - Poznań

Magazynier

11 mar

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika