Obserwuj

Operator wózka widłowego -Biskupice Podgórne -atrakcyjne wynagrodzenie

Biskupice Podgórne, wrocławski, Dolnośląskie Dodane o 13:08, 17 października 2018, ID ogłoszenia: 487627553

GRUPA AKCJA JOB SFS Projects - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 18827
dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej wykonywaniem czynności jako:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Zakres zadań:
obsługa wózka widłowego
załadunek i rozładunek (praca na zewnątrz)

Wymagania:
uprawnienia do obsługi wózka widłowego
zaangażowanie
dyspozycyjność

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
pracę od poniedziałku do soboty w godz. 7:00-18:00
średnie wynagrodzenie 4600 zł netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.
Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Izabela

Brak zdjęcia

Spawacz Zbrojeń Francja

Praca za granicą

15 paź

Dekarz- Blacharz Francja K

15 paź

Pomocnik budowlany Francja

15 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Biskupice Podgórne, wrocławski, Dolnośląskie

Pokaż na mapie