Obserwuj

Operator wózka widłowego

Łowicz, łowicki, Łódzkie Dodane o 11:35, 18 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 485350147

BabyCam / Vinci Play - w związku z dynamicznym rozwojem firma zajmująca się produkcją placów zabaw poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Łowicz, ul. Seminaryjna 9
Region: łódzki

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
pracę w systemie jednozmianowym
praca całoroczna
podnoszenie kwalifikacji zawodowych, możliwość rozwoju i awansu
system premiowy
atrakcyjne wynagrodzenie
program szkoleń
niezbędne narzędzia do pracy
odzież roboczą
po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:
masz doświadczenie na podobnym stanowisku
uprawnienia na wózki widłowe
posiadasz umiejętność współpracy w zespole,
cechuje Cię zaangażowanie i skrupulatność

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:
rozładunek oraz załadunek towarów
transport do dalszego procesu produkcyjnego
drobne prace porządkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Martyna

Brak zdjęcia

Projektant / Konstruktor - SolidWorks

Administracja biurowa

11 sty

Łowicz, łowicki, Łódzkie

Pokaż na mapie