Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.
W związku z rozbudową naszego zespołu
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Racibórz ul. Łąkowa 26h

Zadania na stanowisku:
• Obsługa wózków widłowych - transport na terenie zakładu towarów i materiałów
produkcyjnych
• Pomoc pozostałym członkom zespołu w wykonywaniu innych zadań związanych z
produkcją lub gospodarką magazynową
• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej

Od kandydatów oczekujemy:
• Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomości zasad gospodarki magazynowej
• Dobrej organizacji pracy oraz skrupulatności
• Samodzielności, odpowiedzialności i uczciwości
• Zaangażowania w wykonywaną pracę, determinacji w działaniu

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
• Motywujący system premiowy

. Zainteresowanych proszę o przesłanie cv za pośrednictwem olx lub kontakt: 532 - pokaż numer telefonu - .

  • Dodane o 17:21, 23 września 2020
  • Wyświetleń:202
  • ID ogłoszenia: 628878125

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Racibórz, raciborski, Śląskie

Ogłoszenia użytkownika Bruk-Bet