To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Łódź.

Operator montażu cewek rozpoczęcie pracy 03.12.2018

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 09:45, 17 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 496970180
Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmierza w dobrym kierunku?
Z nami nabierze ona rozpędu.
Zapoznaj się z ogłoszeniem i prześlij swoje CV!
Dla naszego Klienta poszukujemy 8 osób na stanowisko: OPERATOR MONTAŻU CEWEK.
Jak się do nas zgłosić?
-APLIKUJ CV,
-ZADZWOŃ lub
-WYŚLIJ SMS o treści "CEWKI" na numer 725 305 705 – oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie 2870
- praca na stanowisku montażowym i przy maszynach
- pracę w systemie zmianowym( 5:30-13:30, 13:30-21:30)
- opiekę medyczną
- opiekę konsultanta Randstad
- miłą atmosferę
- smaczne obiady na stołówce

zadania

- obsługiwanie urządzeń do produkcji, np, nawijarki, prasy, testery automatyczne,
- montaż elementów z użyciem elektrycznych narzędzi,
- wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
- raportowanie efektów działań w systemie komputerowym

oczekujemy

- wykształcenia min. zawodowego, średniego
- umiejętności obsługi komputera (praca wiąże się z wprowadzaniem danych do systemu),

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wyświetleń:301
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Małgorzata Jach

od 3 500 zł/mies.do 4 500 zł/mies.

od 16 zł/godz.do 19 zł/godz.

od 15 zł/godz.do 19 zł/godz.

Pracownik produkcji

Produkcja

8 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika