To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Sękocin Stary.

Operator maszyn z doświadczeniem!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Operatorów Maszyn

Czeka na Ciebie:

  • umowa o pracę tymczasową
  • stawka 20,50 zł brutto/h
  • praca w przyjaznej atmosferze i rozwojowej firmie

Twój zakres obowiązków to:

  • obsługa wtryskarki, pas lub zgrzewarki
  • drobne prace magazynowe
  • praca w systemie 12/24 (możliwa praca w weekendy po wcześniejszym zapisaniu)

Oczekujemy:

  • doświadczenia w obsłudze jednej z trzech wymienionych maszyn
  • dokładności i sumienności
  • motywacji i chęci do pracy

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 13:53, 10 lipca 2020
  • Wyświetleń:306
  • ID ogłoszenia: 611980495

Ogłoszenia użytkownika Gi Group