To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Mysłowice.

Operator maszyn CNC- praca od zaraz!

Mysłowice, Śląskie Dodane o 20:53, 23 marca 2019, ID ogłoszenia: 515276183
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Zakres obowiązków
Chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnym obszarze mechanicznym i parku maszyn CNC? Używanie giętarek i wykrawarek to dla Ciebie nic trudnego a czytanie rysunku technicznego nie jest tajemnicą ? Dołącz do zespołu, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności a także zdobyć szansę na pełnienie dodatkowych funkcji.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
• Obsługa pras krawędziowych oraz wykrawarek
• Produkcja części metalowych
• Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
• Kontrola jakości
• Przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki

Oczekiwania
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• Zaangażowanie i sumienność

Oferta
• Przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością późniejszego zatrudnienia w strukturach naszego Klienta
• Stabilne wynagrodzenie
• System premiowy
• Pracę w systemie 2-zmianowym (docelowo 3 zmiany) lub równoważnym - Ty wybierasz , jak chcesz pracować
• Po okresie próbnym możliwość otrzymania wyższej stawki
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• Dostęp do pakietu benefitów ManpowerGroup (Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna i wiele innych)
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Wyświetleń:598
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Payroll Specialist with French

Finanse / księgowość

11 kwi

Konstruktor

Produkcja

18 kwi

Customer Support Specialist

Marketing / PR / media

18 kwi

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika