To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Śląskiem.

Operator/-ka wózka widłowego - nowe stawki, od zaraz

Opis
Lubisz wyzwania? Masz uprawnienia na wózek widłowy? Doświadczenie w pracy na magazynie lub chcesz je zdobyć?
Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!
Aplikuj już dziś albo wyślij sms o treści „PRACA”
pod numer 697 - pokaż numer telefonu - oddzwonimy.
Poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator/-ka wózka widłowego
Miejsce pracy: Katowice Szopienice.

oferujemy

- umowę o pracę tymczasową,
- stawkę godzinową i premie ( uwaga nowe stawki!)
- pracę dla lidera w branży produkcji spożywczej,
- zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury Klienta,
- benefity: paczki okolicznościowe z produktami firmy, możliwość korzystania ze sklepików zakładowych oraz bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).

zadania

- praca w magazynie dużej firmy produkcyjnej z branży spożywczej,
- obsługa wózka,
- praca w systemie zmianowym.

oczekujemy

- wykształcenie min. zawodowe,
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 11:50, 17 czerwca 2019
  • Wyświetleń:6
  • ID ogłoszenia: 537292469

Ogłoszenia użytkownika Anna Chojnacka