To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Małopolskiem.

Operator hydroforni

Andrychów Dodane o 19:24, 26 lutego 2018, ID ogłoszenia: 414515633
Marzy Ci się praca, w której to pracodawca dba o to, aby jego pracownicy dotarli do firmy na czas? Dzięki nam Twoje marzenie stanie się codziennością.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za kontrolę parametrów wody, dostarczanej do Kęt! Znajdź pracę jako:

operator hydroforni

Miejsce pracy: Kęty

oferujemy:

- wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków - stawka podstawowa 13,50 zł brutto/h + premie
- pracę w systemie 12 godzinnym - 14 dni pracy w miesiącu
- wypłatę zawsze na czas
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- opłacane składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
- BRAK opłat od kandydatów za udział w rekrutacji
- opiekę naszego konsultanta
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z najtańszej na rynku karty sportowej

zadania:

- utrzymywanie właściwych parametrów pracy urządzeń
- bieżące prace produkcyjne

oczekujemy:

- samodzielność w działaniu
- gotowość na nauki nowych rzeczy
- dokładność i umiejętność pracy wielozadaniowej
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- aktualna książeczka SANEPID lub gotowość do jej wyrobienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wyświetleń:7
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Randstad Bielsko-Biała

Pracownik produkcji

Produkcja

23 lis

prace manualne