To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Kraków.

Operator CNC

Kraków, Małopolskie, Dębniki Dodane o 10:35, 30 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 523552560
3 600 - 4 900 zł/mies.
Szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrej atmosferze?
Masz wykształcenie techniczne i pasjonujesz się mechaniką i budową maszyn?
Chcesz pracować w najnowocześniejszej fabryce w Małopolsce?
Dla naszego Klienta - wiodącego na świecie dostawcę specjalistycznych urządzeń i rozwiązań inżynierskich poszukujemy pracowników na stanowisko
operator CNC

oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące, możliwość zawarcia kolejnej umowy na czas nieokreślony)
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- opieka medyczna dla całej rodziny
- pakiet Multisport
- premia roczna

zadania
- obsługa tokarek i centr obróbczych typu DMG, Gurutzpe, Okuma, HAAS ze sterowaniem Sinumerik i Fanuc.

oczekujemy
- umiejętności odczytywania rysunku technicznego
- umiejętność obsługi maszyn CNC (głównie tokarek) oraz przyrządów pomiarowych
- znajomość systemów sterowania Sinumerik lub Fanuc
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wyświetleń:710
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Justyna Kudelska

operatorzy produkcji

Produkcja

17 maj

pracownik produkcji

Produkcja

10 maj

3 200 zł/mies.

operator maszyn

Produkcja

10 maj

pracownik/ca produkcji

Produkcja

10 maj

pracownik transportu

Magazynier

10 maj

3 100 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika