To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Śląskiem.

OEX Cursor zatrudni Reprezentanta Handlowego Bielsko Biała

Opis
<p>OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

REPREZENTANT HANDLOWY
Miejsce pracy: Bielsko Biała i okolice

Zakres obowiązków:
- realizacja założonych celów sprzedażowych na wskazanym terenie
- pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
- dbałość o dobry wizerunek firmy oraz przestrzeganie ustalonych procedur
- regularne sporządzanie raportów z wykonywanych działań

Wymagania:
- dobre umiejętności handlowe i komunikacyjne
- czynne prawo jazdy kat. B oraz chęć pracy w terenie
- silna motywacja do odniesienia sukcesu oraz inicjatywa
- łatwość nawiązywania kontaktów, predyspozycje do pracy z klientami
- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w handlu tradycyjnym

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej firmie
- praca w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku)
- niezbędne narzędzia pracy: telefon oraz samochód służbowy
- miła atmosfera pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość skorzystania z benefitów firmowych: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ</p>
  • Dodane o 12:18, 17 czerwca 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 537302332

Ogłoszenia użytkownika Kasia