To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wykładanie towaru / inwentar. w Szczytno.

OEX Cursor zatrudni Merchandisera w Szczytnie

Szczytno, szczycieński, Warmińsko-mazurskie Dodane o 14:18, 12 września 2018, ID ogłoszenia: 459098843
OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MERCHANDISER
Miejsce pracy: Szczytno

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją produktów w Kaufland
- dbanie o ekspozycję i zapasy towaru
- bezpośrednia współpraca z kierownikami

Wymagania:
- aktualna książeczka z badaniami Sanepidu
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
- punktualność i komunikatywność
- mile widziani studenci/osoby zatrudnione

Oferujemy:
- elastyczny grafik
- przeszkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych
- możliwość stałej współpracy oraz rozwoju
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
- miesięczna liczba godzin pracy - 80 godz./m-c

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ
Wyświetleń:1043
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika dział HR

Specjalista ds. obsługi infolinii PZU

Obsługa klienta / call center

5 gru

Specjalista ds. obsługi infolinii Tom Tom

6 gru

Konsultant call center- kampania informacyjna

19 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika