Obserwuj

OEX Cursor zatrudni Merchandisera w Bytomiu

Bytom, Śląskie Dodane o 11:18, 14 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499210141

OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

MERCHANDISER
Miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją produktów w Auchan, ul. Strzelców Bytomskich
- dbanie o ekspozycję i zapasy towaru
- bezpośrednia współpraca z kierownikami

Wymagania:
- aktualna książeczka z badaniami Sanepidu
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
- punktualność i komunikatywność
- mile widziani studenci/osoby zatrudnione

Oferujemy:
- pracę w godzinach porannych (pon, śr, pt)
- przeszkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych
- możliwość stałej współpracy oraz rozwoju
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
- miesięczna liczba godzin pracy - 26 godz./m-c
- wynagrodzenie 13,70 zł brutto/h
- benefity firmowe

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika dział HR

OEX Cursor zatrudni Merchandisera (Zakopane)

Wykładanie towaru / inwentar.

23 lis

OEX Cursor zatrudni Presellera (Myślenice)

Przedstawiciel handlowy

wczoraj
15:32

OEX Cursor zatrudni Merchandisera

7 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Grupa OEX to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu. W skład Grupy kapitałowej wchodzi spółka dominująca OEX S.A. oraz spółki zależne, między innymi: Divante sp. z o. o., ArchiDoc, Cursor S.A., Tell sp. z o. o., PTI sp. z o.o., Europhone sp. z o.o. oraz Mer Service sp. z o.o.

Grupa OEX działa w czterech segmentach operacyjnych: E-biznes, Zarządzanie dokumentami i obsługa klienta, Wsparcie sprzedaży oraz Zarządzanie sieciami punktów sprzedaży detalicznej.
... czytaj więcej