OEX Cursor zatrudni Merchandisera - Tychy (praca dodatkowa)

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

MERCHANDISER/ SERWISANT

miejsce pracy: Tychy, Bielska 107, Auchan

Zakres obowiązków:

- wykładanie towaru oraz dbanie o jego prawidłową ekspozycję zgodnie z centralnymi ustaleniami

- kontrola terminów przydatności do spożycia produktów, stanu towarów na półkach jak i na magazynie

- bieżąca współpraca z kierownikami i przedstawicielami handlowymi

Czego wymagamy?

- książeczki sanepidowskiej

- sprawności fizycznej, samodzielności oraz rzetelności w wykonywanych obowiązkach

- gotowości do podjęcia pracy od zaraz

- doświadczenie w obszarze merchandisingu będzie dodatkowym atutem choć zapraszamy do aplikowania również osoby bez doświadczenia

Oferujemy:

- pracę w wymiarze 16h/msc,

-wynagrodzenie 17zł brutto/h

- elastyczny grafik do uzgodnienia

- szkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych

- możliwość stałej współpracy oraz rozwoju

- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

  • Dodane o 11:07, 21 września 2020
  • Wyświetleń:441
  • ID ogłoszenia: 628393633
Lokalizacja

Tychy, Śląskie

O firmie
Grupa OEX to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu. W skład Grupy kapitałowej wchodzi spółka dominująca OEX S.A. oraz spółki zależne, między innymi: Divante sp. z o. o., Cursor S.A., Tell sp. z o. o., PTI sp. z o.o., Europhone sp. z o.o. oraz MerService sp. z o.o.

Grupa OEX działa w czterech segmentach operacyjnych: E-biznes, Zarządzanie dokumentami i obsługa klienta, Wsparcie sprzedaży oraz Zarządzanie sieciami punktów sprzedaży detalicznej.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Dział HR