To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wykładanie towaru / inwentar. w Łódź.

OEX Cursor zatrudni Merchandisera - Łódź

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

MERCHANDISER/ SERWISANT

miejsce pracy: Łódź, Auchan, Jana Pawła II 30

Zakres obowiązków:

- wykładanie towaru oraz dbanie o jego prawidłową ekspozycję zgodnie z centralnymi ustaleniami

- kontrola terminów przydatności do spożycia produktów, stanu towarów na półkach jak i na magazynie

- bieżąca współpraca z kierownikami i przedstawicielami handlowymi

Czego wymagamy?

- książeczki sanepidowskiej

- sprawności fizycznej, samodzielności oraz rzetelności w wykonywanych obowiązkach

- gotowości do podjęcia pracy od zaraz

- doświadczenie w obszarze merchandisingu będzie dodatkowym atutem choć zapraszamy do aplikowania również osoby bez doświadczenia

Oferujemy:

- pracę w wymiarze 30h/msc, od listopada możliwość zwiększenia liczby godzin do 40/msc

-wynagrodzenie 17zł brutto/h

- elastyczny grafik do uzgodnienia

- szkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych

- możliwość stałej współpracy oraz rozwoju

- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

  • Dodane o 16:37, 30 września 2020
  • Wyświetleń:957
  • ID ogłoszenia: 627519109

Ogłoszenia użytkownika Alicja