Obserwuj

Obsługa sprzedaży internetowej - praca biurowa

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie Dodane o 13:26, 21 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 501933624
Firma BUMAT - Maszyny i urządzenia wulkanizacyjne zatrudni pracownika na stanowisku:

Obsługa sprzedaży internetowej

Zadania:
- obsługa aukcji internetowych (Allegro oraz innych)
- weryfikacja oraz realizacja zamówień
- pakowanie wysyłek o wadze do 30 kg
- obsługa systemu przesyłek kurierskich
- inne prace biurowe

Wymagania:
- biegła obsługa komputera
- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy mile widziane
- wiek do 30 lat
- wykształcenie średnie: mile widziane w kierunku technicznym
- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do prezentowanych umiejętności i zaangażowania
-Zatrudnienie na umowę o pracę
-Praca na cały etat
-Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju osobistego
-Regularne godziny pracy
-Praca w zgranym zespole

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. Godziny pracy: 8-16

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika BUMAT - Maszyny i urządzenia wulkanizacyjne

Remont/serwis/naprawa montażownic i wyważarek-wszystkie części,tanio!
Urządzenie/sprawdzarka do szczelności opon-dostawa,gwarancja,serwis

10 500 zł

Do negocjacji
Uniwersalny zestaw stożków do centrowania kół na wyważarce Fi 36,38,40

250 zł

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika