To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Poznań.

Obsługa klienta, nie sprzedaż!!! Praca od pon do pt 08:00-16:00

Nie oferujemy pracy tymczasowej! Dajemy stałe zatrudnienie!

Praca w systemie rannym. Od 08:00 do 16:00 (poniedziałku do piątku)

Firma prężnie rozwijająca się na rynku Polskim, zatrudni osobę na stanowisko:

konsultant telefonicznej obsługi klienta (nie sprzedaż!)

Zadania projektu:

Ważne! Projekt nie zakłada sprzedaży.

  • Telefoniczne przedstawianie oferty uczestnictwa w spotkaniach reklamowych firmy (nie sprzedaż) .
  • Zapisywanie uczestników w terminarzu spotkań.
  • Utrzymywanie pozytywnej więzi z klientem firmy.
  • Budowanie pozytywnej opinii pośród nowych klientów marki.

Co zyskujesz:

  • Podstawa - 17 zł brutto / 1h w tygodniu.
  • Realne premie.
  • Możliwość dodatkowej pracy w sobotę - 31 zł brutto/1h.
  • Opłacany pakiet składek.
  • Liczne konkursy motywacyjne, nagrody rzeczowe.
  • Praca w nowoczesnym biurze i dogodnej lokalizacji - Ul.Grunwaldzka.

Wymagania:

  • Dobra dykcja.
  • Znajomość obsługi komputera w poziomie podstawowym.
  • Odpowiedzialność.
  • Sumienność.
  • Zaangażowanie.

Ważne!
Zapewniamy szkolenie - doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane.
Praca dla osób w każdym wieku.

Mile widziane osoby starsze z doświadczeniem.

Jeśli masz dobrą dykcję, lubisz kontakt z ludźmi i jesteś zdecydowany, by podjąć pracę w Firmie dającej solidne zatrudnienie - Prześlij swoje CV.

  • Dodane o 12:31, 22 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:136724
  • ID ogłoszenia: 266776419