To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Nowe, wyższe stawki - pracownik fizyczny

Opis
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

<strong>Zakres obowiązków</strong>
<strong>Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

</strong>
• Segregowanie gotowych i schłodzonych tarcz hamulcowych
• Kontrola jakości
• Prace produkcyjne

<strong>Oczekiwania</strong>
• Chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• Zaangażowanie w powierzone zadania
• Dobra kondycja fizyczna
• Doświadczenie w pracy fizycznej lub na produkcji

<strong>Oferta</strong>
• <strong>Darmowy transport</strong> z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Poręba, Łazy, Mysłowice
• <strong>Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy</strong>
• Praca od zaraz
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• Dodatkowo płatne nadgodziny (dla chętnych)
• Praca na nowych, zautomatyzowanych liniach!
• Rozbudowany pakiet socjalny: paczki świąteczne, karta Multisport, opieka medyczna
• Pracę w firmie, która dba o rozwój zawodowy swoich pracowników
• <strong>Do 1500zł za polecenie nowego pracownika!</strong>
• <strong>Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych!</strong>

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
  • Dodane o 19:28, 29 kwietnia 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 527601620

Ogłoszenia użytkownika Manpower