To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Wrocław.

Niemcy- Drezno- Zbrojarz/ malarz/ tynkarz/ tapeciarz z niemieckim

10 000 - 13 000 zł/mies.

Jesteśmy niemiecką firmą działąjcą na rynku od ponad 30 lat. Gwarantujemy stałą niemiecką umowę o pracę, godne zarobki oraz godne warunki pracy.

Stanowisko : pracownik budowlany z niemieckim

Miejsce pracy: Drezno i okolice

Opis stanowiska:

-zbrojenie

-tynkowanie

-ocieplanie

-izolowanie budynkow i mocowanie plyt izolujacych

-szpachlowanie

-gruntowanie

-tapetowanie

-malowanie fasad

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

- Atrakcyjne, rosnace stawki godzinowe dla malarza 12€/h + 20€ diety/dzien +darmowe zakwaterowanie

- Bonusowe wynagrodzenie na świeta i urlop

- Opłacenie składek emerytalnych

-Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i członków rodziny

- Opieka polskojęzyczna przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza lub pracownika budowlanego lub wieloletnie doswiadczenie

- Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się

- Staranność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- Mile widziane prawo jazdy kat. B. oraz wlasny samochód na wyjazd

Zainteresowanych prosimy dzwonic od poniedzialku do piatku od 8-16 pod numer: 491 - pokaż numer telefonu - 454081

  • Dodane o 14:51, 26 maja 2020
  • Wyświetleń:999
  • ID ogłoszenia: 607287701

Ogłoszenia użytkownika AIDe PersonalService