Obserwuj

NEST BANK-szukamy doradcy kredytowego

Sieradz, sieradzki, Łódzkie Dodane o 13:09, 14 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 499681040

ZOSTAŃ DORADCĄ W INNOWACYJNYM BANKU JAKIM JEST NEST BANK

OBECNIE POSZUKUJEMY DORADCY DO NASZJ PLACÓWKI PARTNERSKIEJ

                                                    W SIERADZU

Twój zakres obowiązków to :

  • sprzedaż produktów i usług dedykowanych klientom indywidualnym jak i mikroprzedsiębiorstwom
  • dbałość o realizację bieżących potrzeb klientów oraz dobór oczekiwanego produktu
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Nest Banku

Oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta indywidualnego i biznesowego
  • umiejętność budowania długofalowych relacji
  • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wykształcenie minimum średnie
  • nastawienie na sukces Twój i całego zespołu
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • szkolenia wstępne organizowane przez Bank
  • intensywny rozwój zawodowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona jest tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania
  • wsparcie dyrektora oddziału na każdym kroku Twojej pracy

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Nest Bank

Brak zdjęcia
2 500 - 4 500 zł/mies.

Sieradz, sieradzki, Łódzkie

Pokaż na mapie