To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Poznań.

Murarze , Zbrojarze/каменщики, арматурщики

Poznań, Wielkopolskie, Wilda Dodane o 18:47, 14 listopada 2018, ID ogłoszenia: 414492925
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Agencja Pracy Tymczasowej Dobra Praca s.c. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 14164 poszukuje osoby/osób na stanowisko: Murarze , Zbrojarze

Zakres obowiązków na danym stanowisku:
- praca na wysokości,
- doświadczenie
Oferujemy:
- zakwaterowanie,
- stawka godz: 15 zł /h

Агенство з працевлаштування Dobra Praca s.c., вписана до реєстру юридичних осіб під номером 14164, шукає людей/людину на посаду: муляр, арматурщик.

Обов'язки на даній посаді:
- робота на висоті,
- досвід

Ми пропонуємо:
- безкоштовне проживання,
- ставка за годину: 15 зл /год

+ 485 - pokaż numer telefonu -
Wyświetleń:1620
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Agencja

Brak zdjęcia

Слюсар

Produkcja

11 gru

Працівник СТО

Mechanik / blacharz / lakiernik

4 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika