To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Garwolin.

Mrówka Garwolin - Kasjer/Sprzedawca

W związku z planowanym otwarciem nowo powstającego marketu PSB MRÓWKA w Garwolinie z branży Dom i Ogród poszukujemy do naszego zespoły osób na stanowisko:

Kasjer - Sprzedawca

Obowiązki:

- obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

- nadzór nad prawidłowym przebiegiem transakcji

- utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

- dbałość o ekspozycję towaru i porządek

- aktywna sprzedaż

Wymagania:

- rzetelność i uczciwość

- znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej

- łatwość nawiązywania kontaktów

- umiejętność pracy w zespole

- pracowitość i zaangażowanie

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

- pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń

- pracę zmianową w równoważnym systemie pracy

- prywatną opiekę medyczną

W dokumentach proszę o zawarcie klauzuli:

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHU Mirex Sp.J. dalej zwanej Przedsiębiorstwo moich danych osobowych zawartych w przedstawionym przeze mnie CV w celu związanym z prowadzonym przez Przedsiębiorstwo procesem rekrutacyjnym .Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Zostałem poinformowany o przysługującymi mi prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Dodane o 20:53, 23 stycznia 2020
  • Wyświetleń:3869
  • ID ogłoszenia: 575247006