Miejsce pracy: Czosnów

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter/ Monterka

Zakres obowiązków
• Montaż urządzeń i podzespołów zgodnie z dokumentacją i zasadami jakości obowiązującymi w firmie
• Kontrola jakości wykonanych urządzeń
• Etykietowanie i pakowanie wyrobów gotowych
• Realizacja zleceń produkcyjnych
• Dbanie o stan techniczny narzędzi i urządzeń

Oczekiwania
• Zdolności manualne i dobra organizacja pracy własnej
• Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• Praktyczna obsługa komputera oraz pakietu Office (MS Word, MS Excel)

Oferta
• Umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Miła atmosfera w pracy
• Pakiet benefitów
• Praca od pon.-pt. w godz. 8:00-16:00

Nr ref.: MON/057/DSI
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
  • Dodane o 16:04, 22 maja 2020
  • Wyświetleń:351
  • ID ogłoszenia: 606414991
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki, nowodworski, Mazowieckie

O firmie
Manpower to jedna z największych w Polsce i na świecie agencji zatrudnienia. Naszym celem jest znalezienie Ci pracy odpowiadającą Twoim kwalifikacjom i doświadczeniu. Sprawdź nasze oferty, a jeśli nie znajdziesz w nich nic odpowiedniego skontaktuj się z nami - poszukamy pracy dopasowanej do Ciebie!
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Manpower