To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Stryków.

Monter/ Monterka

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Montaż drobnych elementów
• Stosowanie się do procedur oraz instrukcji na stanowisku pracy
• Kontrola jakości

Oczekiwania
Jeśli:
• Masz dobry wzrok?
• Znasz w stopniu podstawowym obsługę komputera?
• Jesteś gotowy/a to pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku?
Jeśli odpowiedziałeś/aś na pytania 3x TAK, ta oferta jest dla Ciebie!

Oferta
• Stabilna praca w oparciu o umowę o pracę
• Pierwsza podwyżka po 3 miesiącah
• Bogaty system premiowy
• Bezpłatny transport z okolicznych miast (Łódź Chojny, Łódź Retkinia, Łódź Dąbrowa, Piotrków Trybunalski, Konstantynów Łódzki - Aleksandrów Łódzki - Zgierz, Łęczyca - Ozorków, Łowicz - Głowno, Koluszki - Brzeziny, Krępa - Łyszkowice - Głowno)
• Pakiet Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
• Dofinansowanie do posiłków pracowniczych

Nie czekaj, Aplikuj! Wyslij sms o treści STRYKOW na numer 606 - pokaż numer telefonu - . Oddzwonimy ze szczegółami!
Nr ref.: MON/056/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
  • Dodane o 18:03, 12 czerwca 2020
  • Wyświetleń:613
  • ID ogłoszenia: 606414979

Ogłoszenia użytkownika Manpower