Obserwuj

Monter konstrukcji Stalowych/Ślusarz z ukrainy

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 18:15, 10 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 418022123

Praca na produkcji kontenerów ta innych konstrukcji stalowych

Obowiązki:
- produkcja rożnych konstrukcji stalowych, kontenerów, platform...
- przygotowywanie metalu do spawania

Wymagania:
Znajomość rysunku technicznego, podstawowe umiejętności spawania

!Znajomość rysunku technicznego jest warunkiem koniecznym

oferuje bezpłatne zakwaterowanie, 14 zł na godzinę na ręke, 200-300 godz./mies.

Jewgienij, tel./viber: + 486 - pokaż numer telefonu -

Слесарь-монтажник на работу в Польшу
Работа в цеху, производство контейнеров и крупногабаритных металлоконструкций
Обязанности:
- Сборка и изготовление различных металлоконструкций и контенеров на основании тех. документации
- Подготовка металла к сварке

Требования:
- Хорошее умение читать технические чертежи
- Умение обращаться с полуавтоматом (на уровне - прихватить)

Условия:
- 14 злотых/час (нетто - на руки), смены по 10-12 часов, жилье бесплатное, питание за свой счет

Евгений tel./viber: + 486 - pokaż numer telefonu -

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »

Ogłoszenia użytkownika Jewgienij

Brak zdjęcia

Spawacz z Ukrainy

Produkcja

26 lip

16 zł/mies.

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Pokaż na mapie