Obserwuj

Monter konstrukcji stalowych

Kraków, Małopolskie, Bieńczyce Dodane o 15:34, 6 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499087556

InterKadra Sp z o.o. jest

licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji

Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy

osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Obowiązki:

• montaż konstrukcji stalowych według rysunku technicznego,

• montowanie hal, budynków, wykonywanie rusztowań do robót

budowlanych,

• łączenie elementów konstrukcji za pomocą nitowania, skręcania

lub spawania,

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• umiejętność czytania rysunku technicznego,

• uprawnienia na wózek widłowy lub na zwyżki koszowe jednoramienne,

• umiejętności spawalnicze w zakresie niezbędnym do wykonywania

prac montażowych,

• mile widziana znajomość j. francuskiego,

Oferta:

• umowa o pracę na pełny etat na warunkach francuskich,

• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

• bezpłatne zakwaterowanie,

• możliwość wyjazdu w ekipie (3 osoby),

• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,

• możliwość nawiązania długofalowej współpracy,

• możliwość rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.

CV z dopiskiem " MONTER KONSTRUKCJI

STALOWYCH" prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy:

praca.francja   interkadra.pl

lub kontakt telefoniczy 536 - pokaż numer telefonu -

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika InterKadra

Brak zdjęcia

Pracownik magazynu

Magazynier

wczoraj
14:45

Kasjer/Sprzedawca

Kasjer / ekspedient

2 gru

Sprzedawca na stoisku z karpiem

2 gru

od 18 zł/godz.do 20 zł/godz.

2 gru

od 19 zł/godz.do 21 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Kraków, Małopolskie, Bieńczyce

Pokaż na mapie