Obserwuj

Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Przeźmierowo, gm. Tarnowo Podgórne, poznański, Wielkopolskie Dodane o 12:47, 15 listopada 2018, ID ogłoszenia: 490610934
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej poszukujemy pracownika na stanowisko Montera.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Wykonywanie instalacji i konfiguracji systemów teletransmisyjnych (integracja, pomiary, testy)
• Instalacja systemów antenowych, radioliniowych na stacjach telefonii komórkowej
• Instalacja okablowania strukturalnego, światłowodowego
• Demontaż systemów antenowych, radioliniowych, całych stacji bazowych
• Wykonywanie dokumentacji powykonawczej

CZEGO OCZEKUJEMY?

• Zdolności manualne
• Mile widziane wykształcenie zawodowe lub techniczne
• Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, pozytywne myślenie
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Prawo jazdy kategorii B + E

(dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kategorii C i/lub uprawnienia do obsługi koparki)

CO OFERUJEMY?

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Wynagrodzenie podczas okresu próbnego: 3000 brutto/mies.
• Pakiet benefitów: ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport
• Pozytywną atmosferę pracy – nastawienie na współpracę
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Miejsce pracy: Przeźmierowo

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikowania poprzez przycisk APLIKUJ.
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Magdalena Antoszewska

Malarz proszkowy

Produkcja

wczoraj
19:57

Młodszy szlifierz

Produkcja

wczoraj
19:29

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Agencja Pracy Tymczasowej