To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Solec Kujawski.

Monter - Hydraulik/Brygadzista

Solec Kujawski, bydgoski, Kujawsko-pomorskie Dodane o 09:09, 12 lutego 2019, ID ogłoszenia: 477356273
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Klimat Solec jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie). Klimat Solec zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką Klimat Pro. Firma działa na terenie całego kraju.

Aktualnie poszukujemy:

MONTERÓW HYDRAULIKÓW / BRYGADZISTÓW

Miejsce pracy: Solec Kujawski i budowy na terenie kraju

Podstawowe obowiązki:
• montaż instalacji c.t. i c.w. w tym kotłowni i węzłów cieplnych,
• montaż armatury sanitarnej.

Oczekiwania wobec kandydatów:
• wykształcenie min. zawodowe,
• umiejętność montażu rurociągów różnego typu oraz spawania (w przypadku montera),
• podstawowa znajomość budowy i zasad działania węzłów cieplnych i kotłowni,
• znajomość rysunku technicznego,
• zdolność do pracy na wysokości,
• dyspozycyjność.

Zapewniamy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pakiet szkoleniowy dla wszystkich nowo zatrudnionych pracowników,
• wynagrodzenie zasadnicze na poziomie rynkowym oraz premie uzależnione od efektów pracy,
• profesjonalne narzędzia pracy,
• dojazd z siedziby firmy na obiekty budowlane.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny + 488 - pokaż numer telefonu - .

Wyświetleń:1054

Ogłoszenia użytkownika Natalia Gondek

Monter wentylacji

Budowa / remonty

11 lut

Spawacz - Ślusarz

Produkcja

18 lut

Kosztorysant Instalacji HVAC

Administracja biurowa

7 lut