Obserwuj

Młodszy specjalista ds. administracji

Bielsk Podlaski, bielski, Podlaskie Dodane o 17:42, 14 listopada 2018, ID ogłoszenia: 490459872

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.

Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim oraz mazowieckim. Zatrudniamy ponad 1300 osób.

Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Zakres obowiązków:

- wsparcie w zakresie prac nad środkami trwałymi,

- monitorowanie projektów inwestycyjnych przy współpracy z działem technicznym

- weryfikacja faktur pod względem środków trwałych i środków trwałych w budowie w procesie zamknięcia miesiąca,

- przeprowadzanie spisu z natury środków trwałych

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomość zasad inwentaryzacji oraz ewidencji środków trwałych,

- doświadczenie na analogicznym stanowisku lub praca o podobnym zakresie obowiązków,

- bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Exel,

- operatywność, duża samodzielność w działaniu,

- umiejętność pracy pod presją czasu

- odpowiedzialność, terminowość i dbałość o szczegóły,

- doskonała komunikacja i łatwość nawiązywania kontaktów z osobami na różnych szczeblach

- dokładność, rzetelność i spostrzegawczość,

- umiejętność bieżącej współpracy w zespole,

- prawo jazdy kat. B

Zatrudnionym osobom oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- uczciwe i jasne zasady zatrudnienia

- terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,

- możliwość współpracy z doświadczoną kadrą managerską,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- udział w realizacji wielu ciekawych projektów,

- świadczenia pracownicze: karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, kartę Multisport itp.

Zaaplikuj! Mamy krótki proces rekrutacji.

Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniem, wypełnij formularz rekrutacyjny.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Więcej o nas na stronie: www.arhelan.pl

Ogłoszenia użytkownika Arhelan Sp. z o.o. Sp.k.

Administrator SAP BASIS

IT / telekomunikacja

30 paź

od 2 100 zł/mies.do 2 500 zł/mies.

2 100 zł/mies.

O firmie

Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. W naszej firmie pracuje 1200 osób. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.
... czytaj więcej