ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-     Projektowanie i wdrażanie do produkcji wyrobów,

-     Projektowanie i wdrażanie do produkcji sprawdzianów, urządzeń oraz części pomocniczych w produkcji,

-     Projektowanie nowych wyrobów – współpraca z technologiem oraz klientem,

-     Przeprowadzanie testów nowych produktów,

-     Prace optymalizacyjne dotyczące konstrukcji poprawiającą jakości oferowanych wyrobów i redukcję kosztów,

-     Kontakt z klientami w kwestiach dotyczących nowych projektów, konstrukcji oraz technologii,

-     Realizowanie przydzielonych zadań w wyznaczonych terminach,

-     Współpraca z działem zaopatrzenia w kwestiach technologicznych dotyczących zamawianych surowców,

-     Walidacja detali składowych i kompletnego wyrobu z elementów z narzędzia, aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu (od fazy prototypowania po wyrób seryjny),

-     Wprowadzenie zmian w wyrobie i nadzór nad ich wprowadzeniem.

OCZEKUJEMY

-   Wykształcenia wyższego technicznego co najmniej I stopnia (o kierunku mechanicznym – specjalność: projektowanie),

-   Doświadczenia na podobnym stanowisku,

-   Mile widziane doświadczenie w spółkach o profilu produkcyjnym,

-   Bardzo dobrej znajomość MS Office,

-   Znajomość języka angielskiego,

-   Gotowości do zmian i łatwości adaptacji,

-   Dokładność doskonała organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów oraz wyciągania wniosków, odpowiedzialność i dyspozycyjność.

-   Umiejętność obsługi programów Solidworks, Autocad

OFERUJEMY

-   Umowę o pracę,

-   Intensywny rozwój zawodowy,

-   Pracę w organizacji nastawionej na innowacyjność,

-   Profesjonalne narzędzia pracy,

-   Otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Canexpol Sp. z o.o., z siedzibą w Komorowie, ul. Kolejowa 25, 07-310 Ostrów Mazowiecka, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 117 - pokaż numer telefonu - 2 NIP 759 - pokaż numer telefonu - 5, REGON  139 - pokaż numer telefonu - na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej https://canexpol.pl/

  • Dodane o 15:53, 22 maja 2020
  • Wyświetleń:305
  • ID ogłoszenia: 603301294
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Komorowo, ostrowski, Mazowieckie

Ogłoszenia użytkownika Canexpol Sp. z o.o.