To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wykładanie towaru / inwentar. w Podlaskiem.

Merservice zatrudni Merchandisera/Serwisanta - Łomża

Opis
<p>MerService świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych.

MERCHANDISER / SERWISANT
MIEJSCE PRACY: Łomża

Podstawowe obowiązki:
• wykładanie towaru
• dbanie o właściwą ekspozycję produktów
• pilnowanie zapasów, terminów ważności
• bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska

Wymagania:
• ważna książeczka sanepidowska
• gotowość do pracy
• silna motywacja do pracy, zaangażowanie i rzetelność
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:
• przeszkolenie
• elastyczny grafik do uzgodnienia (100 godz./m/c)
• możliwość stałej współpracy
• zatrudnienie w ramach umowy zlecenia - 14,70 brutto
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

APLIKUJ!</p>
  • Dodane o 09:41, 11 czerwca 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 536145713

Ogłoszenia użytkownika Dział HR