Obserwuj

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Ciechanów, ciechanowski, Mazowieckie Dodane o 13:03, 15 października 2018, ID ogłoszenia: 487214713

Obecnie dla nazego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Ciechanów

Obowiązki:
- przygotowywanie maszyn do czynności produkcyjnych,
- wykrywanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii maszyn,
- konserwacja i regulacja maszyn,
- bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji,
- rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych we współpracy z inżynierami z działu i pracownikami produkcji.

Wymagania:
- 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- wykształcenie techniczne: elektryka, automatyka, mechatronika,
- dobra organizacja pracy,
- wysoka samodzielność,
- komunikatywność, solidność, odpowiedzialność.

Oferujemy:
- współpraca w oparciu o umowę o pracę,
- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Benett People

Brak zdjęcia

od 2 800 zł/mies.do 3 800 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Ciechanów, ciechanowski, Mazowieckie

Pokaż na mapie