Obserwuj

Mechanik- ślusarz praca od zaraz!

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 10:06, 11 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 498615272
Zatrudnimy Mechanika - Ślusarza w Dziale Utrzymania Ruchu

NASZA OFERTA:
•Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia)
•Atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne + dodatek zmianowy
•Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych
•Rozbudowany pakiet motywacyjno-socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów)
•Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu
•Sposobność poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na świecie

ZADANIA NA STANOWISKU:
•Zapewnienie sprawnego funkcjonowania linii produkcyjnej poprzez rozpoznawanie przyczyn i usuwanie awarii mechanicznych
•Wykonywanie przeglądów i remontów linii produkcyjnych
•Konserwacja urządzeń (uzupełnianie olejów, smarowanie łożysk, regulacje)

OCZEKIWANIA:
•Gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy (3 zmiany)
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze
•Praktyczna znajomość hydrauliki, pneumatyki, umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania swojego CV klikając w przycisk "APLIKUJ" lub dostarczenia aplikacji osobiście na adres:
CAN-PACK S.A. FPN w Bydgoszczy, ul. Kobaltowa 2, (Osowa Góra)

Poznaj nas bliżej:

Ogłoszenia użytkownika CAN-PACK S.A.

od 3 350 zł/mies.do 3 650 zł/mies.

Stabilna praca na produkcji!

Produkcja

dzisiaj
10:45

3 350 zł/mies.

Kontroler Jakości

Produkcja

27 lis

O firmie

Grupa Can Pack z siedzibą główną w Krakowie należy do grona 4 największych producentów puszek napojowych oraz wieczek łatwootwieralnych w Europie.
Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy, będąca istotną częścią Grupy Can Pack, jest zautomatyzowanym i wysokowydajnym producentem nowoczesnych opakowań napojowych.
FPN w Bydgoszczy jest znaczącym i solidnym pracodawcą w regionie, a zatrudnieni pracownicy wykonują zadania według najnowocześniejszych zasad organizacji pracy przy wykorzystaniu maszyn, urządzeń i technologii na najwyższym światowym poziomie. Obecnie zatrudniamy około 350 pracowników, którym zapewniamy stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, jasne zasady rozwoju i awansu oraz rozbudowany pakiet świadczeń motywacyjno-socjalnych, tj. premia kwartalna, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie
do posiłków, dofinansowanie do wczasów.
... czytaj więcej