To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Mechanik / blacharz / lakiernik w Śląskiem.

Mechanik samochodowy

Opis
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

<strong>Zakres obowiązków</strong>
• Diagnostyka usterek
• Naprawy mechaniczne pojazdów osobowych
• Wysoka estetyka wykonywanej pracy

<strong>Oczekiwania</strong>
• 5-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika
• Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe
• Staranność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

<strong>Oferta</strong>
• <strong>Stabilne zatrudnienie w firmie oferującej rozwiązania w zakresie ogumienia i mechaniki pojazdowej</strong>
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
• <strong>Konkurencyjne wynagrodzenie wzbogacone o premie</strong>

Numer ref. MSA/036/AJA
Oferta dotyczy pracy stałej
  • Dodane o 10:01, 19 czerwca 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 537675291

Ogłoszenia użytkownika Manpower