To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Opolskiem.

Maszynista spalinowego pojazdu trakcyjnego

Opis
<p>Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych, prowadzącym własną spółkę przewozów kolejowych, poszukujemy osób chcących rozwijać się w międzynarodowej firmie w obszarze kolejowym.
<strong>
Główne obowiązki:
</strong>
kierowanie pracami manewrowymi i ruchami taboru kolejowego, wykonywanymi przez manewrowych, w celu odpowiedniego zestawienia pociągów oraz obsługi punktów załadunkowych i wyładunkowych, zgodnie z zasadami prowadzenia ruchu kolejowego i sygnalizacji.

<strong>Oczekujemy:</strong>

świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacza,
stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu,
mile widziane uprawnienia rewidenta. </p><p>
<strong>Oferujemy:
</strong>
- stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego,
- nagrody i dodatki finansowe do wynagrodzenia,
- szkolenia wstępne i możliwość zdobycia nowych kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.</p>
  • Dodane o 09:24, 10 czerwca 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 535858293

Ogłoszenia użytkownika Dział personalny