To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Malarz / Tapeciarz / Ociepleniowiec - Niemcy

Jobco.de GMBH

Jesteśmy niemiecką firmą z siedzibą w Zwickau. Działamy na rynku pracy od 1993 roku. Obecnie zatrudniamy około 50 malarzy.

Poszukujemy malarzy do pracy na budowach nowych i remontowanych obiektów na terenie Niemiec.

Oto Twoje zadania:

Prace na zewnątrz oraz wewnątrz, jak np malowanie, szpachlowanie, szlifowanie, tapetowanie, ocieplenia, tynki strukturalne, malowanie okien, drzwi, barierek, montaż podłóg.

Miejsce wykonywania pracy na terenie Niemiec. Zakwaterowanie na Weekend w Zwickau.

Czy pasujesz do poniższego profilu?

* ukończyłeś szkołę w zawodzie malarza lub posiadasz doświadczenie w branży malarskiej

* posiadasz prawo jazdy + auto - warunek konieczny

* znasz j.niemiecki minimum w stopniu podstawowym

* jesteś sumienny, dokładny i niezawodny

Oto korzyści dla Ciebie:

* niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony, długoterminowe kontrakty

* stawka 13, 50 Euro/godzina + dieta (na montażach, za przepracowany dzień), terminowe wypłaty wynagrodzenia, możliwe zaliczki

* dodatek na paliwo 100 euro miesięcznie na zjazdy do Polski

* zagwarantowane darmowe zakwaterowanie

* dodatki świąteczne i urlopowe

* do 30 dni urlopu

*zapewnione ubranie robocze

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas teraz! Wyślij CV na OLX. W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Polasik pod nr tel. 493 - pokaż numer telefonu - 14514 (od wtorku do piątku 9:00-15:30)

  • Dodane o 12:26, 25 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:459
  • ID ogłoszenia: 620532698

Ogłoszenia użytkownika Jobco.de