Malarz - Malarz budowlany - Niemcy - Praca od zaraz

Dla naszego Klienta, firmy zatrudniającej wykwalifikowanych specjalistów na terenie Niemiec, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: Południowe Niemcy

Opis stanowiska:

  • Ręczne tynkowanie ścian
  • Kładzenie i zatapianie siatki elewacyjnej
  • Malowanie elewacji budynków

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B + samochód

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie, na pełen etat w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 17,70 € brutto / h
  • Dodatek świąteczny i urlopowy, płatny urlop od 24 do 30 dni w roku
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach i w bliskiej odległości od miejsca pracy
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

KRAZ: 6257

  • Dodane o 10:20, 17 września 2020
  • Wyświetleń:1718
  • ID ogłoszenia: 620321615

Ogłoszenia użytkownika Sandra